Juniorzy młodsi

Nikola Filowiat

Imię: Nikola

Nazwisko: Filowiat

Ksywa: Nikol

Urodz.29.04.2005

Stopień: 4 kup

 

Osiągnięcia:


Hanna Gaworecka

Imię: Hanna

Nazwisko: Gaworecka

Ksywa: Hanuś

Urodz.01.07.2004

Stopień: 5 kup

 

Osiągnięcia:

—————————————————————————————————————————————–

Kacper Hutko

Imię: Kacper

Nazwisko: Hutko

Ksywa: Hutek

Urodz.17.04.2003

Stopień: 3 kup

 

Osiągnięcia:

– III miejsce na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Puławach (2015r.)

– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Giżycku  (2016r.)

—————————————————————————————————————————————–

Zuza Idziak

Imię: Zuzanna

Nazwisko: Idziak

Ksywa: Zuzka, Zuza

Urodz.26.09.2004

Stopień: 3 kup

 

Osiągnięcia:


Kamil Klekotta

Imię: Kamil

Nazwisko: Klekotta

Ksywa: Klekot

Urodz.23.01.2004

Stopień: 4 kup

 

Osiągnięcia:


Lena Krakowska

Imię: Lena

Nazwisko: Krakowska

Ksywa: Krakowiak

Urodz.19.12.2005

Stopień: 5 kup

 

Osiągnięcia:


Miłosz Kukuła

Imię: Miłosz

Nazwisko: Kukuła

Ksywa: Kukson

Urodz.02.09.2003

Stopień: 2 kup

 

Osiągnięcia:

– IV miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Giżycku  (2016r.)

—————————————————————————————————————————————–

Natalia Kutela

Imię: Natalia

Nazwisko: Kutela

Ksywa: Natala

Urodz.14.07.2004

Stopień: 7 kup

 

Osiągnięcia:


Gracjan Osowski

Imię: Gracjan

Nazwisko: Osowski

Ksywa:

Urodz.03.05.2003

Stopień: 7 kup

 

Osiągnięcia:


Maciej Piskorowski

Imię: Maciej

Nazwisko: Piskorowski

Ksywa: Mieszczuch, Piskor

Urodz.09.12.2004

Stopień: 7 kup

 

Osiągnięcia:


 

Imię: Monika

Nazwisko: Pistka

Ksywa: Pizdryk

Urodz.07.12.2004

Stopień: 8 kup

 

Osiągnięcia:


Paulina Sikora

Imię: Paulina

Nazwisko: Sikora

Ksywa: Sikorka

Urodz.04.09.2004

Stopień: 4 kup

 

Osiągnięcia:

—————————————————————————————————————————————–

Martyna Wójtów

Imię: Martyna

Nazwisko: Wójtów

Ksywa: Martyś

Urodz.23.02.2005

Stopień: 5 kup

 

Osiągnięcia:


 

Imię: Daria

Nazwisko: Krawczyk

Ksywa:

Urodz.31.01.2005

Stopień: 8 kup

 

Osiągnięcia:


 

Imię: Oliwia

Nazwisko: Rafałowicz

Ksywa: Oliwka

Urodz.03.11.2005

Stopień: 7 kup

 

Osiągnięcia:


Emilia Rzepecka

Imię: Emilia

Nazwisko: Rzepecka

Ksywa: Emma

Urodz.12.03.2005

Stopień: 7 kup

 

Osiągnięcia:


 

Imię: Oliwia

Nazwisko: Węcławska

Ksywa: Kiler

Urodz.16.05.2003

Stopień: 7 kup

 

Osiągnięcia:


Oliwia Zabielska

Imię: Oliwia

Nazwisko: Zabielska

Ksywa: Oliwier

Urodz.22.07.2003

Stopień: 7 kup

 

Osiągnięcia:


 

Imię: Mateusz

Nazwisko: Połubiński

Ksywa: Mati

Urodz.28.07.2005

Stopień: 6 kup

 

Osiągnięcia:



Comments are closed.

Kalendarz
Październik 2017
P W Ś C P S N
« Kwi    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Pozdrowienia
Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's used for avatar)
nikoletta
(piątek, Kwi 3. 2015 02:06 PM)
Mamusiu kochana wesołej wielkanocy
małosia
(piątek, Mar 27. 2015 11:17 AM)
powodzenia na zawodach SIŁA JEST Z WAMI
luiza
(piątek, Mar 27. 2015 11:15 AM)
siła i moc zawsze górą
Trener
(środa, Gru 31. 2014 09:52 AM)
Wszystkiego Najlepszego w 2015 r SIŁA !!!
Waldez
(poniedziałek, Gru 22. 2014 05:12 PM)
Spokojnych Świąt w gronie najbliższych i przyjaciół oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2015 życzą wszystkim
Szypulaki !!!
SIŁA !!! 🙂 🙂 🙂

1