Rafał Szypulski

Imię: Rafał

Nazwisko: Szypulski

Ksywa: Rolf

Urodz. 09.04.1994r.

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od lipca 2009r.

Osiągnięcia:

– I miejsce na VIII Warsaw Cup (2005r.)

– II miejsce na IX Warsaw Cup (2006r.)

– IV miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Opolu (2007r.)

– II miejsce na X Warsaw Cup (2007r.)

– I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– I miejsce na Lomma Cup Szwecja (2009r.)

– I miejsce na Turnieju Pretendentów do Igrzysk  Olimpijskich 2010 (Olsztyn, 2009r.)

– V miejsce na British Open w Manchesterze (2009r.)

– I miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– I miejsce na XIV  Minsk Taekwondo Tournament (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce Austrian Open (2010r.)

– I miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

– III miejsce na XIII Warsaw Cup (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Maciej Ostrowski

Imię: Maciej

Nazwisko: Ostrowski

Ksywa: Ostry

Urodz. 04.01.1994r.

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Adrian Zakrzewski

Imię: Adrian

Nazwisko: Zakrzewski

Ksywa: Stefan

Urodz.29.12.1994r.

Stopień: 1 kup

Zawodnik Kadry Narodowej Kadetów w 2007r.

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Opolu (2007r.)

– brał udział w Mistrzostwach Europy Kadetów w Budapeszcie (2007r.)

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Klaudia Włodarczak

Imię: Klaudia

Nazwisko: Włodarczak

Ksywa: Kiciorka

Urodz. 19.01.1995r.

Stopień: I DAN

Zawodniczka Kadry Narodowej od 2009r.

Osiągnięcia:

– I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.) + tytuł najlepszej zawodniczki turnieju

– I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Końskim (2009r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Europy Kadetów w Zagrzebiu (Chorwacja, 2009r.)

– I miejsce w Jesiennej Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów 2010 w Olsztynie (2009r.)

– II miejsce na Croatia Open w Zagrzebiu (2009r.)

– I miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– I miejsce na XIV  Minsk Taekwondo Tournament (2009r.)

– udział w Mistrzostwach Świata Tijuana (Meksyk 2010r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce Austrian Open (2010r.)

– I miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Spale (2010r.)

– I miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

– I miejsce na XIII Warsaw Cup (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Magda Atrachimowicz

Imię: Magda

Nazwisko: Atrachimowicz

Urodz. 18.07.1995r.

Stopień: 4 kup

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.)

– I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Końskim (2009r.)

– I miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Spale (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Anna Grzempowska

Imię: Anna

Nazwisko: Grzempowska

Ksywa: Grzempa

Urodz. 27.08.1995r.

Stopień: 6 kup

Osiągnięcia:

————————————————————————————————————————————————————————————

Natalia Mencfeld

Imię: Natalia

Nazwisko: Mencfeld

Ksywa:

Urodz. 10.12.1995r.

Stopień: kup

Osiągnięcia:

————————————————————————————————————————————————————————————

Paweł Szypulski

Imię: Paweł

Nazwisko: Szypulski

Ksywa: Pączek

Urodz. 09.08.1996r.

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– I miejsce na Czech Open -Praga Czechy (2007r.)

– I miejsce na Sokol Cup -Hradec Kralove Czechy (2007r.)

-I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Środa Wlk. (2007r.)

– III miejsce na X Warsaw Cup (2007r.)

-I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Szczecinek (2008r.)

– II miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ciechanowie (2010r.)

– II miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

– III miejsce na XIII Warsaw Cup (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Kamila Michalkiewicz

Imię: Kamila

Nazwisko: Michałkiewicz

Ksywa:

Urodz. 29.05.1996r.

Stopień: 3 kup

Osiągnięcia:

————————————————————————————————————————————————————————————

Martyna Jaworska

Imię: Martyna

Nazwisko: Jaworska

Ksywa:

Urodz. 28.06.1996r.

Stopień: 2 kup

Osiągnięcia:

————————————————————————————————————————————————————————————

Mateusz Podgórski

Imię: Mateusz

Nazwisko: Podgórski

Ksywa:

Urodz. 20.12.1996r.

Stopień: 6 kup

Osiągnięcia:

————————————————————————————————————————————————————————————

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30