Emilia Szypulska

Imię: Emilia

Nazwisko: Szypulska

Ksywa: Emi

Urodz. 05.05.1990r.

Stopień: I DAN

Zawodniczka Kadry Narodowej od lipca 2007r.do 2010r.

Osiągnięcia:

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– I miejsce na X Warsaw Cup (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w Baku (Azerbejdżan, 2007r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Kętrzynie (2008r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Piszu (2008r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Ciechanowie (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Damian Skiba

Imię: Damian

Nazwisko: Skiba

Ksywa: Damianos

Urodz. 1991-09-13

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od listopada 2006r. do czerwca 2008r.

Osiągnięcia:

– I miejsce w Turnieju klasyfikacyjnym do Kadry Narodowej w Ciechanowie (2006r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kętrzynie (2008r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Ciechanowie (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Julita Jaworska

Imię: Julita

Nazwisko: Jaworska

Urodz. 1992-10-04

Stopień: 3 kup

Osiągnięcia:

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Aleksy Kobiałka

Imię: Aleksy

Nazwisko: Kobiałka

Ksywa: Ćpunek

Urodz. 1992-07-31

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– I miejsce w Turnieju klasyfikacyjnym do Kadry Narodowej w Ciechanowie (2006r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– I miejsce na Czech Open w Pradze (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– IV miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

-III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Michał Kowalczyk

Imię: Michał

Nazwisko: Kowalczyk

Ksywa: Kielon

Urodz. 29.02.1992r.

Stopień: 4 kup

Osiągnięcia:

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Marcin Anikiej

Imię: Marcin

Nazwisko: Anikiej

Ksywa: Cinek

Urodz. 14.01.1993r.

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od grudnia 2007r.

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Opolu (2007r.)

– III miejsce na Austrian Open w Innsbrucku (2007r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Europy Kadetów w Budapeszcie (2007r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kętrzynie (2008r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2009r.)

– I miejsce na Turnieju Pretendentów do Igrzysk Olimpijskich 2010 (Olsztyn, 2009r.)

– III miejsce na British Open w Manchesterze (2009r.)

– I miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– Kwalifikacja do I Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Singapur 2010r.

– II miejsce na Mistrzostwach Świata Tijuana (Meksyk 2010r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– 5-8 miejsce na I Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich Singapur 2010r.

————————————————————————————————————————————————————————————

Paweł Parkot

Imię: Paweł

Nazwisko: Parkot

Ksywa: Pawlak

Urodz. 24.02.1993

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od 2009r.

Osiągnięcia:

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kętrzynie (2008r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Igrzysk Olimpijskich 2010 (Olsztyn, 2009r.)

– I miejsce w Jesiennej Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów 2010 (Olsztyn, 2009r.) – po tym turnieju dostał powołanie do Kadry Narodowej

– III miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– III miejsce na XIV  Minsk Taekwondo Tournament (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Luboniu (2010r.)

– I miejsce Austrian Open (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Mateusz Bichun

Imię: Mateusz

Nazwisko: Bichun

Ksywa: Mati

Urodz. 07.08.1993r.

Stopień: 1 kup

Zawodnik Kadry Narodowej od 2009r.

Osiągnięcia:

– IV miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Opolu (2007r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Igrzysk Olimpijskich 2010 (Olsztyn, 2009r.)

– II miejsce w Jesiennej Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów 2010 (Olsztyn, 2009r.) – po tym turnieju dostał powołanie do Kadry     Narodowej

– II miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– II miejsce Austrian Open (2010r.)

– III miejsce na Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————


lipiec 2024
P W Ś C P S N
« kw.    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031