Grzegorz Filowiat

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Filowiat

Ksywa: Fiodor

Urodz.

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Giżycko (1999): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań (2001): III Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań (2002): III Miejsce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań (2003): II Miejsce

– Lomma CUP Szwecja (2003): brał udział w drużynówce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): IX Miejsce

-Mistrzostwa Polski Seniorów (2004): III Miejsce

– Lomma CUP, Szwecja (2004): I Miejsce Drużynowo, II Miejsce indywidualnie

————————————————————————————————————————————————————————————

Tomasz Rodziewicz

Imię: Tomasz

Nazwisko: Rodziewicz

Ksywa: Krokodyl

Urodz.

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Poznań (1999): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Giżycko (1999): V Miejsce

– Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań (2001): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Polish Open, Poznań (2001): V Miejsce

– Mistrzostwa Miasta Szczecinek (2001): II Miejsce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): V Miejsce

– Puchar Polski Juniorów i Seniorów, Częstochowa (2002): III Miejsce

– Lomma CUP Szwecja (2003): brał udział w drużynówce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): IX Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów (2004): V Miejsce

– Lomma CUP, Szwecja (2004): I Miejsce Drużynowo

————————————————————————————————————————————————————————————

Marta Wiśniewska

Imię: Marta

Nazwisko: Wiśniewska

Ksywa: Wiśnia

Urodz. 1984-08-07

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

–  Mistrzostwa Polski Młodzików w Sieradzu (1998): III Miejsce

–  I Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Bielan (2000): I Miejsce

–  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głubczyce (2001): III Miejsce

–  Otwarte II Mistrzostwa Warszawy (2001): II Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań (2002): V Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Polish Open Poznań (2002): II Miejsce

–  Puchar Polski Juniorów i Seniorów Częstochowa (2002): II Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Juniorów Śrem (2003): III Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań (2003): I Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Polish Open Poznań (2002): V Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Juniorów (2004): V Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Seniorów (2004): II Miejsce

–  Lomma Cup (2004): III Miejsce

–  14th Czech Open, Praga (2007) III

Od października 2007r. reprezentuje klub AZS Poznań

————————————————————————————————————————————————————————————

Daria Wyrzykowska

Imię: Daria

Nazwisko: Wyrzykowska

Ksywa: Giraffa

Urodz.

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Bielan (2000): I Miejsce

– Otwarte II Mistrzostwa Warszawy (2001): III Miejsce

– Otwarte III Mistrzostwa Warszawy (2002): I Miejsce

– Puchar Polski Juniorów i Seniorów, Częstochowa (2002): I Miejsce

– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Końskie (2003): III Miejsce

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Szczecinek (2003): I Miejsce

– VI Woj. Olimpiada Młodzieży, Szczecinek, 2005: I Miejsce

– Mistrzostwa Polski Juniorów, Szczecinek (2006): II Miejsce

– 13th Czech Open, Praga (2006): I Miejsce

– XXV MP Seniorów, Puławy (2006): III Miejsce

– Turniej Klasyfikacyjny, Ciechanów (2006): III Miejsce

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Szczecinek (2006) III Miejsce

– Warsaw Cup, Warszawa (2006) II Miejsce

————————————————————————————————————————————————————————————

Hubert Soliwoda

Imię: Hubert

Nazwisko: Soliwoda

Urodz. 1987-05-05

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– I Otwarte Mistrzostwa Warszawy (2000): III M

– Otwarte II Mistrzostwa Warszawy (2001): III M

– Puchar Polski Juniorów i Seniorów, Częstochowa (2002): III M

– Ogółnopolska Olimpiada Młodzieży, Końskie (2003): III  M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Szczecinek (2003): I M

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): V M

– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (2004): III M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży (2004): I M

– Mistrzostwa Polski Juniorów, Borne Sulinowo, (2005) II M

– IX Warsaw Cup (2006) III M

– Lomma Cup (2007) III M

– 14th Czech Open, Praga (2007) II M

Od października 2007r. reprezentuje klub AZS Poznań

————————————————————————————————————————————————————————————

Karol Włodarczak

Imię: Karol

Nazwisko: Włodarczak

Ksywa: Kicior

Urodz. 1988-12-29

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Świnoujście (2004) I M

– OOM Puławy (2005) V  M

– Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz (2005) I M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Świnoujście (2005) I M

– Mistrzostwa Polski Juniorów,Szczecinek (2006) III M

– Lomma Cup – Szwecja (2006) II M

– Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny, Ciechanów (2006) III M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Szczecinek (2006) II M

– Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz (2006) I M

– 14th Czech Open, Praga (2007) I M

– Akademickie Mistrzostwa Polski, Łódź (2007) I M

– Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Kętrzyn (2008) II M

– Akademickie Mistrzostwa Polski, Warszawa (2008) III M

– Czech Open, Praga (2008) I M

– Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Ciechanów (2009) III M

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław (2009) II M

Od października 2007r. reprezentuje klub AZS Poznań

————————————————————————————————————————————————————————————



Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30