Zawodnicy którzy zakończyli karierę sportową…

Grzegorz Filowiat

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Filowiat

Ksywa: Fiodor

Urodz.

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Giżycko (1999): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań (2001): III Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań (2002): III Miejsce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań (2003): II Miejsce

– Lomma CUP Szwecja (2003): brał udział w drużynówce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): IX Miejsce

-Mistrzostwa Polski Seniorów (2004): III Miejsce

– Lomma CUP, Szwecja (2004): I Miejsce Drużynowo, II Miejsce indywidualnie

————————————————————————————————————————————————————————————

Tomasz Rodziewicz

Imię: Tomasz

Nazwisko: Rodziewicz

Ksywa: Krokodyl

Urodz.

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Poznań (1999): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Giżycko (1999): V Miejsce

– Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań (2001): V Miejsce

– Mistrzostwa Polski Polish Open, Poznań (2001): V Miejsce

– Mistrzostwa Miasta Szczecinek (2001): II Miejsce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): V Miejsce

– Puchar Polski Juniorów i Seniorów, Częstochowa (2002): III Miejsce

– Lomma CUP Szwecja (2003): brał udział w drużynówce

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): IX Miejsce

– Mistrzostwa Polski Seniorów (2004): V Miejsce

– Lomma CUP, Szwecja (2004): I Miejsce Drużynowo

————————————————————————————————————————————————————————————

Marta Wiśniewska

Imię: Marta

Nazwisko: Wiśniewska

Ksywa: Wiśnia

Urodz. 1984-08-07

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

–  Mistrzostwa Polski Młodzików w Sieradzu (1998): III Miejsce

–  I Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Bielan (2000): I Miejsce

–  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głubczyce (2001): III Miejsce

–  Otwarte II Mistrzostwa Warszawy (2001): II Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań (2002): V Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Polish Open Poznań (2002): II Miejsce

–  Puchar Polski Juniorów i Seniorów Częstochowa (2002): IIMiejsce

–  Mistrzostwa Polski Juniorów Śrem (2003): III Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań (2003): I Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Polish Open Poznań (2002): V Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Juniorów (2004): V Miejsce

–  Mistrzostwa Polski Seniorów (2004): II Miejsce

–  Lomma Cup (2004): III Miejsce

–  14th Czech Open, Praga (2007) III

Od października 2007r. reprezentuje klub AZS Poznań

————————————————————————————————————————————————————————————

Daria Wyrzykowska

Imię: Daria

Nazwisko: Wyrzykowska

Ksywa: Giraffa

Urodz.

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Bielan (2000): I Miejsce

– Otwarte II Mistrzostwa Warszawy (2001): III Miejsce

– Otwarte III Mistrzostwa Warszawy (2002): I Miejsce

– Puchar Polski Juniorów i Seniorów, Częstochowa (2002): I Miejsce

– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Końskie (2003): III Miejsce

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Szczecinek (2003): I Miejsce

– VI Woj. Olimpiada Młodzieży, Szczecinek, 2005: I Miejsce

– Mistrzostwa Polski Juniorów, Szczecinek (2006): II Miejsce

– 13th Czech Open, Praga (2006): I Miejsce

– XXV MP Seniorów, Puławy (2006): III Miejsce

– Turniej Klasyfikacyjny, Ciechanów (2006): III Miejsce

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Szczecinek (2006) III Miejsce

– Warsaw Cup, Warszawa (2006) II Miejsce

————————————————————————————————————————————————————————————

Hubert Soliwoda

Imię: Hubert

Nazwisko: Soliwoda

Urodz. 1987-05-05

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– I Otwarte Mistrzostwa Warszawy (2000): III M

– Otwarte II Mistrzostwa Warszawy (2001): III M

– Puchar Polski Juniorów i Seniorów, Częstochowa (2002): III M

– Ogółnopolska Olimpiada Młodzieży, Końskie (2003): III  M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Szczecinek (2003): I M

– Mistrzostwa Polski „Polish Open”, Poznań (2002): V M

– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (2004): III M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży (2004): I M

– Mistrzostwa Polski Juniorów, Borne Sulinowo, (2005) II M

– IX Warsaw Cup (2006) III M

– Lomma Cup (2007) III M

– 14th Czech Open, Praga (2007) II M

Od października 2007r. reprezentuje klub AZS Poznań

————————————————————————————————————————————————————————————

Karol Włodarczak

Imię: Karol

Nazwisko: Włodarczak

Ksywa: Kicior

Urodz. 1988-12-29

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Świnoujście (2004) I M

– OOM Puławy (2005) V  M

– Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz (2005) I M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Świnoujście (2005) I M

– Mistrzostwa Polski Juniorów,Szczecinek (2006) III M

– Lomma Cup – Szwecja (2006) II M

– Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny, Ciechanów (2006) III M

– Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Szczecinek (2006) II M

– Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz (2006) I M

– 14th Czech Open, Praga (2007) I M

– Akademickie Mistrzostwa Polski, Łódź (2007) I M

– Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Kętrzyn (2008) II M

– Akademickie Mistrzostwa Polski, Warszawa (2008) III M

– Czech Open, Praga (2008) I M

– Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Ciechanów (2009) III M

– Mistrzostwa Polski Seniorów, Wrocław (2009) II M

Od października 2007r. reprezentuje klub AZS Poznań

————————————————————————————————————————————————————————————

Emilia Szypulska

Imię: Emilia

Nazwisko: Szypulska

Ksywa: Emi

Urodz. 05.05.1990r.

Stopień: I DAN

Zawodniczka Kadry Narodowej od lipca 2007r.do 2010r.

Osiągnięcia:

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– I miejsce na X Warsaw Cup (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w Baku (Azerbejdżan, 2007r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Kętrzynie (2008r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Piszu (2008r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Ciechanowie (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

————————————————————————————————————————————————————————–

Damian Skiba

Damian Skiba

Imię: Damian

Nazwisko: Skiba

Ksywa: Damianos

Urodz. 1991-09-13

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od listopada 2006r. do czerwca 2008r.

Osiągnięcia:

– I miejsce w Turnieju klasyfikacyjnym do Kadry Narodowej w Ciechanowie (2006r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kętrzynie (2008r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Ciechanowie (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

————————————————————————————————————————————————————————–

Jaworska Julita

Imię: Julita

Nazwisko: Jaworska

Urodz. 1992-10-04

Stopień: 2 kup

Osiągnięcia:

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Aleksy Kobiałka

Imię: Aleksy

Nazwisko: Kobiałka

Ksywa: Ćpunek

Urodz. 1992-07-31

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– I miejsce w Turnieju klasyfikacyjnym do Kadry Narodowej w Ciechanowie (2006r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2007r.)

– I miejsce na Czech Open w Pradze (2007r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– IV miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów we Wrocławiu (2009r.)

-III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Michał Kowalczyk

Imię: Michał

Nazwisko: Kowalczyk

Ksywa: Kielon

Urodz. 29.02.1992r.

Stopień: 4 kup

Osiągnięcia:

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Łodzi (2010r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Giżycku (2013r.)

——————————————————————————————————————————————————————-

Imię: Maciej

Nazwisko: Ostrowski

Ksywa: Ostry

Urodz. 04.01.1994r.

Stopień: I DAN

Osiągnięcia:

Zawodnik Kadry Narodowej od stycznia 2011r.

– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Imię: Adrian

Nazwisko: Zakrzewski

Ksywa: Stefan

Urodz.29.12.1994r.

Stopień: 1 kup

Zawodnik Kadry Narodowej Kadetów w 2007r.

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Opolu (2007r.)

– brał udział w Mistrzostwach Europy Kadetów w Budapeszcie (2007r.)

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2011r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Puławach (2012r.)

———————————————————————————————————————————————————————–

Imię: Marcin

Nazwisko: Anikiej

Ksywa: Cinek

Urodz. 14.01.1993r.

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od grudnia 2007r.

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Opolu (2007r.)

– III miejsce na Austrian Open w Innsbrucku (2007r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Europy Kadetów w Budapeszcie (2007r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kętrzynie (2008r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów Trelleborg (2009r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– I miejsce na Turnieju Pretendentów do Igrzysk Olimpijskich 2010 (Olsztyn, 2009r.)

– III miejsce na British Open w Manchesterze (2009r.)

– I miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– Kwalifikacja do I Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Singapur 2010r.

– II miejsce na Mistrzostwach Świata Tijuana (Meksyk 2010r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– 5-8 miejsce na I Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich Singapur 2010r.

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

– II miejsce na Praga Open (2011r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Giżycku (2013r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2014r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Paweł Parkot

 Imię: Paweł

Nazwisko: Parkot

Ksywa: Pawlak

 Urodz. 24.02.1993

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od 2009r.

Osiągnięcia:

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kętrzynie (2008r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Igrzysk Olimpijskich 2010 (Olsztyn, 2009r.)

– I miejsce w Jesiennej Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów 2010 (Olsztyn, 2009r.) – po tym turnieju dostał powołanie do Kadry Narodowej

– III miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– III miejsce na XIV  Minsk Taekwondo Tournament (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Luboniu (2010r.)

– I miejsce Austrian Open (2010r.)

– I miejsce na III Technicznych  Mistrzostwach Polski Poomsae (2011r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

– I miejsce na Praga Open (2011r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Puławach (2012r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Giżycku (2013r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Olsztynie (2013r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2014r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Mateusz Bichun

Imię: Mateusz

Nazwisko: Bichun

Ksywa: Mati

Urodz. 07.08.1993r.

Stopień: I DAN

Zawodnik Kadry Narodowej od 2009r.

Osiągnięcia:

– IV miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Opolu (2007r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2009r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Igrzysk Olimpijskich 2010 (Olsztyn, 2009r.)

– II miejsce w Jesiennej Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów 2010 (Olsztyn, 2009r.) – po tym turnieju dostał powołanie do Kadry     Narodowej

– II miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– II miejsce Austrian Open (2010r.)

– III miejsce na Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA (2010r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2011r.)

– II miejsce na Praga Open (2011r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Puławach (2012r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Giżycku (2013r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2014r.)


Klaudia Włodarczak

Imię: Klaudia

Nazwisko: Włodarczak

Ksywa: Kiciorka

Urodz. 19.01.1995r.

Stopień: I DAN

Zawodniczka Kadry Narodowej od 2009r.

Osiągnięcia:

– I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.) + tytuł najlepszej zawodniczki turnieju

– I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Końskim (2009r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Europy Kadetów w Zagrzebiu (Chorwacja, 2009r.)

– I miejsce w Jesiennej Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów 2010 w Olsztynie (2009r.)

– II miejsce na Croatia Open w Zagrzebiu (2009r.)

– I miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– I miejsce na XIV  Minsk Taekwondo Tournament (2009r.)

– udział w Mistrzostwach Świata Tijuana (Meksyk 2010r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce Austrian Open (2010r.)

– I miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Spale (2010r.)

– I miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

– I miejsce na XIII Warsaw Cup (2010r.)

– I miejsce na Bydgoszcz Cup (2011r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2011r.)

– II miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Bolesławcu (2011r.)

– II miejsce na Polish Open-Warsaw Cup (2011r.)

– udział w Mistrzostwach Europy Juniorów Pafos (Cypr 2011r.)

– II miejsce na Praga Open (2011r.)

– I miejsce na Bydgoszcz Cup (2012r.)

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2012r.)

 – III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Łodzi (2012r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Giżycku (2013r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Olsztynie (2013r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży w Bornem Sulinowie (2014r.)


Kamila Michałkiewicz

Imię: Kamila

Nazwisko: Michałkiewicz

Ksywa:

Urodz. 29.05.1996r.

Stopień: 2 kup

Osiągnięcia:

– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ciechanowie (2010r.)

– V miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

————————————————————————————————————————————————————————————

Magda Atrachimowicz

Imię:Magda

Nazwisko: Atrachimowicz

Urodz. 18.07.1995r.

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bolesławcu (2008r.)

– I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Końskim (2009r.)

– I miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Spale (2010r.)

– III miejsce na XIII Warsaw Cup (2010r.)

– I miejsce na Bydgoszcz Cup (2011r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2011r.)

– II miejsce na Bydgoszcz Cup (2012r.)

 – III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2012r.)

 – II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Łodzi (2012r.)

—————————————————————————————————————————————–

Imię: Natalia

Nazwisko: Mencfeld

Ksywa:

Urodz. 10.12.1995r.

Stopień: 4 kup

Osiągnięcia:

– V miejsce na XII Warsaw Cup (2009r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu (2010r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2011r.)


Oskar Stańczykowski

Imię: Oskar

Nazwisko: Stańczykowski

Ksywa: Oski

Urodz. 09.01.1997r.

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

–  III miejsce Lomma cup (2008r.)

– II miejsce Lomma cup (2009r.)

– II miejsce Budgoszcz Cup (2009r.)

– I miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry  Narodowej Juniorów Młodszych w Olsztynie   (2010r.)

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łomży (2011r.)

– III miejsce na Bydgoszcz Cup (2011r.)

– II miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Bolesławcu (2011r.)

– III miejsce na Praga Open (2011r.)

– II miejsce na Bydgoszcz Cup (2012r.)

– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2012r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2013r.)

—————————————————————————————————————————————

Tomasz Balcewicz

Imię: Tomasz

Nazwisko: Balcewicz

Ksywa:Tomson

Urodz. 02.02.1997r.

Stopień: 1 kup

Osiągnięcia:

– I miejsce Bydgoszcz Cup (2009r.)

– III miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej  Juniorów Młodszych w Olsztynie (2010r.)

– I miejsce na XIII Warsaw Cup (2010r.)

 – II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łomży (2011r.)

– II miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Bolesławcu (2011r.)

– III miejsce na Polish Open-Warsaw Cup (2011r.)

– I miejsce na Praga Open (2011r.)

—————————————————————————————————————————————

Imię: Anna

Nazwisko: Wargacka

Ksywa:

Urodz. 18.04.1997r.

Stopień: 2 kup

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ciechanowie (2010r.)

– II miejsce na Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów w Olsztynie (2010r.)

– V miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łomży (2011r.)

– II miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Bolesławcu (2011r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2012r.)

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bornem Sulinowie (2013r.)


Jakub Mikłasz

Imię: Jakub

Nazwisko: Mikłasz

Ksywa: Kuba

Urodz. 26.06.1999r.

Stopień: 2 kup

Osiągnięcia:

– III miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (2010) Jarocin

– III miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Bolesławcu (2011r.)

– I miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (2011) Szczecinek

V miejsce Polish Open – Warsaw Cup (2012r.)

————————————————————————————————————————————–

Arkadiusz Hedrych

Imię: Arkadiusz

Nazwisko: Hedrych

Ksywa: Arczi

Urodz. 18.10.1999r.

Stopień: 4 kup

Osiągnięcia:

– I miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (2010) Jarocin

– III miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA w Bolesławcu (2011r.)

– I miejsce na Praga Open (2011r.)

– III miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (2011) Szczecinek

– I miejsce  Bydgoszcz Cup (2012r.)

– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Mszanie Dolnej (2012r.)

– II miejsce na Bydgoszcz Cup (2013r.)

– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łowiczu (2013r.)

– I miejsce  Bydgoszcz Cup (2014r.)

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Łodzi (2014r.)

 

Comments are closed.

Kalendarz
Październik 2017
P W Ś C P S N
« Kwi    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Pozdrowienia
Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's used for avatar)
nikoletta
(piątek, Kwi 3. 2015 02:06 PM)
Mamusiu kochana wesołej wielkanocy
małosia
(piątek, Mar 27. 2015 11:17 AM)
powodzenia na zawodach SIŁA JEST Z WAMI
luiza
(piątek, Mar 27. 2015 11:15 AM)
siła i moc zawsze górą
Trener
(środa, Gru 31. 2014 09:52 AM)
Wszystkiego Najlepszego w 2015 r SIŁA !!!
Waldez
(poniedziałek, Gru 22. 2014 05:12 PM)
Spokojnych Świąt w gronie najbliższych i przyjaciół oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2015 życzą wszystkim
Szypulaki !!!
SIŁA !!! 🙂 🙂 🙂

1